Wystąpił błąd! Przeładuj stronę!
Wpisz imię swojego Cydrofana
Błędne imię
Jesteś w trakcie zgłaszania swojego Cydrofana do naszej zacydrowanej galerii.
Podaj swój adres e-mail
* Niepoprawny e-mail
Udowodnij, że nie jesteś robotem
+
=
* Zły wynik
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu e-mail przez
...
Lubelskie Stowarzyszenie Miłośników Cydru, z siedzibą w Urzędowie (23-250) , adres: Mikołajówka 11, w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm). Przyjmuję do wiadomości, że Lubelskie Stowarzyszenie Miłośników Cydru, z siedzibą w Urzędowie (23-250) , adres: Mikołajówka 11 powierzy przetwarzanie moich danych w powyższych celach spółce Atomclick Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pory 78, 02-757 Warszawa. Oświadczam, że jest mi wiadome, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.
 
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Lubelskiego Stowarzyszenia Miłośników Cydru
...
, z siedzibą w Urzędowie (23-250) , adres: Mikołajówka 11 oraz podmiotów zajmujących się na zlecenie Stowarzyszenia promocją i marketingiem, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tekst jednolity Dz. U. 2013 r. poz. 1422 ze zm.).
 
Twój Cydrofan z prędkością jabłka t(ł)oczy się w stronę galerii.
Kiedy przeciśnie się przez sito moderatora, będziesz mógł go odwiedzić
i pochwalić się nim przed wszystkimi znajomymi.
Jeśli nie dostaniesz maila o swoim Cydrofanie, sprawdź
czy informacja nie wpadła do kosza na ogryzki, czyli do spamu. Jesteś jabłkosercem z nami? Poparłeś manifest i stworzyłeś Cydrofana
na swoje podobieństwo? Bądź na bieżąco i polub nas na FB..